غذای تو دوای تو

میخوای وزن کم کنی؟ دنبال راهی مطمئن برای درمان یا کنترل فشار خون، کلسترول بالا یا دیابت هستی؟

با دریافت بسته غذایی دکتر وگان روزانه درب منزل، به هدفت می رسی.

وگان چیست؟ آیا برای من مناسب است؟

روش تغذیه ای وگان، همان گیاه خواری کامل است. طبق تحقیقات جدید، بیماری ها ارتباط مستقیمی با مصرف مواد حیوانی دارند. چه خوب است که با گیاه خواری هم سلامت بدنمان و هم محیط زیست و زندگی حیوانات را حفظ کنیم.

غذاهای 500 کالری دکتر وگان

دکتر وگان، وعده های غذایی 500 کالری گیاهی را با هدف سلامت و تناسب اندام برای شما در نظر گرفته است. تنوع غذایی، مغذی بودن و سالم بودن مواد غذایی، هدف اصلی غذاهای 500 کالری دکتر وگان است.

با دریافت وعده های غذایی 500 کالری که گیاهی و کاملا سالم باشند، نگران اضافه وزن یا دریافت کالری اضافی نباشید.

مشاهده منوی غذاهای 500 کالری

بسته های غذایی دکتر وگان

با استفاده از بسته های غذایی دکتر وگان، که متناسب با قد، وزن و دیگر فاکتورهای بدن شما و توسط پزشک مجرب تنظیم می شوند، می توانید به وزن دلخواه خود برسید.

فشار خون و کلسترول بالا را متعادل کنید، قند خون را کنترل نمایید و سالم و سرحال بمانید. در عین حال دیگر هیچوقت نگران نوع غذا و صرف وقت برای تهیه غذا نباشید.

آشنایی با بسته های غذایی دکتر وگان

logo-samandehi

برای رسیدن به وزن ایده آل یا بهبود بیماری ها آماده اید؟

دکتر وگان به شما کمک می کند به سلامتی و تناسب اندام مطلوب برسید

با رژیم های تناسب اندام و بی نتیجه بودن آنها مشکل دارید؟ یا درگیر یک بیماری و عوارض داروها هستید؟ راه حل خوب و نتیجه بخش استفاده از یک رژیم غذایی گیاهی درست برنامه ریزی شده و تحت نظارت پزشک هست، تا هم وزن کم کنید و هم بیماریتون رو بهبود بدید و شادابی و سلامتی رو تجربه کنید.

محبوب ترین غذاهای 500 کالری دکتر وگان

نمایش 53–53 از 53 نتیجه

من دو ساله که گیاه خوار یا وگن هستم. مشکلات گوارشی که داشتم به طور کامل رفع شده و احساس نشاط زیادی دارم. با گیاه خواری تونستم به وزن دلخواهم برسم و دیگه نگران کلسترول بالا، فشار خون و دیابت نباشم.

دوست دار زمین

بسیاری از انسان ها باور ندارند که راه درمان و کنترل بیماری هایی که هر لحظه افراد زیادی بخاطر آن جان خود را از دست می دهند، فقط با تغییر بشقاب غذایی امکان پذیر باشد. به شما پیشنهاد می کنم بخاطر سلامتی خودتان و همه موجودات زمین و همچنین حفظ محیط زیست، وگان شوید.

دکتر علیخانی

سوالات متداول

درباره وگان بیشتر بدانید.

فرق وگان با وجترین چیست؟

گیاه خواران به دسته های مختلفی تقسیم میشن: گیاه خواران لاکتو-وجترین که گوشت و مرغ و ماهی نمی خورند ولی لبنیات می خورند. گیاه خواران اوو-وجترین که گوشت و مرغ و ماهی نمی خورند ولی تخم مرغ می خورند. و گیاه خواران لاکتو-اوو-وجترین که گوشت و مرغ و ماهی نمی خورند ولی لبنیات و تخم مرغ می خورند. و گیاه خواران وگن یا وگان که علاوه بر نخوردن گوشت، مرغ و ماهی، لبنبات و تخم مرغ و برخی عسل نیز مصرف نمی کنند.

آیا وگان بودن یا گیاه خواری به بهبود دیابت کمکی می کند؟

طبق تحقیقات دانشمندان، مصرف چربی بالا که در محصولات حیوانی به وفور یافت می شود از عوامل مقاومت به انسولین است، کودکانی که لبنیات و شیر مصرف می کنند تا حد زیادی در معرض ریسک ابتلا به دیابت هستند. گیاه خواری میزان قند خون را کنترل می کند. ولی خام گیاه خواری تا حد امیدوارکننده ای موجب تثبیت قند خون و در مواردی حتا موجب عدم نیاز به مصرف دارو و تزریق انسولین می شود.

خام گیاه خواری چیست و فواید خام گیاه خواری برای بدن کدامند؟

به گفته بسیاری از دانشمندان روش تغذیه ای خام گیاه خواری بهترین، طبیعی ترین و سالم ترین نوع تغذیه است. اجداد میوه خوار ما، فقط از میوه ها، سبزیجات و دانه ها تغذیه می کردند، سرطان و بیماری های کشنده ای که امروزه بشر با آنها دست به گریبان است، در زندگی آنها وجود نداشته و طول عمر بیشتر و زندگی با کیفیت تری داشتند.

در خام گیاه خواری مصرف هرگونه ماده حرارت دیده بالای 45 درجه سانتیگراد ممنوع است. در واقع مواد غذایی به شکل خام و طبیعی مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین بدن شروع به سم زدایی کرده، مصرف چربی و کلسترول به صفر رسیده و در واقع با مصرف فیبر بیشتر، عملکرد دستگاه گوارش بهبود یافته، سموم بیشتری دفع شده و بدن از بیماری ها رهایی می یابد.

رژیم غذایی وگان چیست؟

رژیم غذایی وگان به گیاه خواری کامل گفته میشه. در سبک تغذیه وگان، از هر نوع محصول حیوانی مثل گوشت، مرغ و ماهی، و محصولات لبنی و تخم مرغ و گاها عسل، استفاده نمیشه، در عوض از انواع میوه جات، سبزیجات و صیفی جات به وفور مصرف میشه. طبق تحقیقات و آمار ارائه شده از متخصصان برتر تغذیه در جهان، مانند دکتر کمبل و دکتر گرگر، یک تغذیه وگن مزایای زیادی برای سلامتی و بهبود بیماری ها داره

چطور میشه با گیاه خواری به تناسب اندام رسید؟

علت اضافه وزن و چاقی، دریافت کالری بیش از اندازه مصرف بدنه که به صورت چربی در بافت های بدن ذخیره میشه. محصولات حیوانی مثل گوشت کالری بسیار بالایی دارند. با رواج فست فودها که شامل پنیر پر چرب زیادی هستند، مشکل اضافه وزن در کنار بی تحرکی به علت ماشینی شدن زندگی انسان ها، گریبان گیر خیلی هاست. مصرف غذاهای گیاهی سالم به دلیل کلسترول صفر و کالری کمتر، بهترین راه برای کاهش وزن و حفظ اون هست.

آیا پروتئین مورد نیاز بدن با گیاه خواری تامین می شود؟

این تصور غلطی ست که تامین پروتیین فقط از طریق مصرف گوشت و مرغ میسر می شود. در واقع گیاهان همه آنچه را که بدن ما بدان نیاز دارد تامین می کنند. چرا که انسان گوشت خوار نیست. حبوبات، قارچ، سویا و آجیل ها منابع غنی از پروتیین هستند. در واقع داشتن یک رژیم غذایی گیاه پایه متنوع که شامل سبزیجات، میوه ها، غلات، حبوبات و دانه ها باشد، تمام ویتامین ها، املاح، مواد معدنی و پروتیین مورد نیاز بدن را تامین می کند. در صورت دریافت کالری کافی به بدن، کمبود پروتیین وجود نخواهد داشت.

تماس با دکتر وگان

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید و اخبار جدید دکتر وگان را دریافت کنید.

تلفن تماس

02188722052

02188104407

09355404010

ایمیل

info@drvegan.ir

به دکتر وگان بپیوندید

اینستاگرام: Drvegan.diet

تلگرام: Drvegan